Top 10 Ahv Steckdose 13 Polig – Uniwersalne akcesoria do złączy przyczep

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Hella

#ad

Hella gniazdko, czarny

#ad
Hella #ad - Atwa obsługa dzięki zamknięciu bagnetowemu. Atwy montaż. 13-biegunowy system wtykowy zgodny z ISO 11446. Obciążalność przy 12 V: 16 A. Jakość oEM.
MarkaHella #ad
ProducentHella KGaA Hueck & Co. #ad
Wysokość2.95
Długość3.62
Waga0.29
Szerokość2.95
Numer części8JB 005 949-011
Model8JB 005 949-011

2. CXTM

#ad

13-biegunowe gniazdo do przyczepy, 13-biegunowe gniazdo, styk śrubowy zgodny z normą ISO 11446, uszczelka tylna, do przyczep 12 V, CXTM Gniazdo 13-biegunowe

#ad
CXTM #ad - Niezależnie od tego, czy masz jakiekolwiek problemy przed lub po złożeniu zamówienia, możesz skontaktować się z nami w każdej chwili za pośrednictwem poczty elektronicznej. Dołożymy wszelkich starań, aby rozwiązać Twój problem. 13-biegunowa wtyczka przyczepy bez kabla służy do łatwego połączenia świateł pojazdu z przyczepą.

Pasuje do europejskich standardowych przyczep 12 v – 13-biegunowe styki miedziane zapewniają optymalną przewodność. To 13-biegunowe gniazdo przyczepy doskonale rozwiązuje problem 13-pinowego przesyłania sygnału między samochodem a przyczepą. Konstrukcja typu plug and play, bardzo wygodna. Wodoszczelność w każdych warunkach drogowych i pogodowych. 1 x puszka 13-biegunowa + 1 x osłona przeciwdeszczowa z tyłu. Gniazdo przyczepy samochodowej ma nakładkę sprężynową z przodu i z tyłu gumową osłonę. Obudowa z tworzywa sztucznego zapobiega rdzewieniu i poprawia wygląd.

Uniwersalna puszka 13-biegunowa – przyłącza znormalizowane zgodnie z normą iso 11446 To 13 polieger gniazdko jest wykonane z wysokiej jakości nylonu i miedzi, jest wodoodporne, stabilne i praktyczne. Atwy w użyciu – wystarczy zamontować adapter do przyczepy za pomocą trzech śrub wtykowych w pojeździe ciągnącym – otwory są już nawiercone w 13-biegunowym gnieździe wtykowym do samochodów osobowych. W zestawie odporna na deszcz czapka z tyłu – odporna na warunki atmosferyczne i niezawodna.
MarkaCXTM #ad
ProducentLextrailer #ad
Numer częściMG3008
ModelMG3008
Gwarancja1

3. Hella

#ad

Czarny, Hella gniazdko

#ad
Hella #ad - Obciążalność przy 12 V: 16 A. 13-biegunowy system wtykowy zgodny z ISO 11446. Atwy montaż. Atwa obsługa dzięki zamknięciu bagnetowemu. Jakość oEM.
MarkaHella #ad
ProducentHella KGaA Hueck & Co. #ad
Wysokość2.56
Długość4.72
Waga0.43
Szerokość4.53
Numer części8JB 005 949-012
Model8JB 005 949-012

4. Your Day Mate

#ad

Your Day Mate 13-biegunowe gniazdko do przyczepy, z pokrywą sprężynową, 13-biegunowe gniazdko, w zestawie automatyczne wyłączanie, do systemów 12 V, zgodne z normą ISO 11446, puszka 13-biegunowa

#ad
Your Day Mate #ad - Do systemów 12 v 13-biegunowe gniazdko do przyczep nadaje się do samochodów osobowych, ciężarowych i przyczep kempingowych – galwanizowane styki miedziane zapewniają optymalną przewodność. Odporna na warunki atmosferyczne i odporna na deszcz osłona z tyłu + pokrywa z przodu Zapewnij swojemu bagażnikowi rowerowemu, przyczepie kempingowej lub transporterowi koni w każdych warunkach pogodowych – gniazdo przyczepy samochodowej ma klapkę z zapięciem sprężynowym z przodu i osłonę ochronną z tyłu.

Zakres dostawy 1 x 13+1-biegunowy adapter wtykowy, z automatycznym wyłączaniem świateł przeciwmgielnych, w kolorze czarnym, z twardego plastiku. Gniazdo wtykowe 13 + 1 stykowe z automatycznym wyłączaniem – zgodne z normą isO 11446 To 13-pinowe gniazdo adaptera jest wyposażone w wbudowaną funkcję automatycznego wyłączania, która blokuje tylne światło przeciwmgielne w pojeździe ciągnącym.

Obudowa z trzema punktami połączenia śrubowego zamontuj gniazdo adaptera przyczepy za pomocą trzech śrub wtykowych w pojeździe ciągnącym – otwory są już nawiercone w 13-biegunowym gnieździe wtyczki.
MarkaYour Day Mate #ad
ProducentNINGBO ZICHI AUTO PARTS CO.,LTD #ad
Wysokość2.95
Długość3.94
Waga0.26
Szerokość2.95
Numer częściXA0326
Model37-AHKA-17WEEE-13S-1-1

5. Herth+Buss

#ad

Herth+Buss 51305138 gniazdko elektryczne z uszczelką, wyjściem środkowym, z mikroprzełącznikiem, z przewodem przyłączeniowym

#ad
Herth+Buss #ad - W asortymencie elparts herth+Buss oferuje wyjątkowo obszerny i głęboki program wysokiej jakości wtyczek i gniazd. Adaptery umożliwiają również podłączenie różnych norm między sobą. Dodatkowo wtyczki i gniazda mogą być stosowane do wszystkich często podłączonych odbiorników w pomieszczeniach i na zewnątrz, lodówki, takich jak lampy, urządzenia nawigacyjne lub inne urządzenia elektryczne.

Zaczep: z wyłączeniem tylnych świateł przeciwmgielnych; din/iso: 11446; Materiał: tworzywo sztuczne; rodzaj montażu: przyłącze śrubowe; liczba biegunów: 13; napięcie V: 12.

W zależności od wersji dostępne są również porty USB. Ponadto asortyment obejmuje między innymi wtyczki i gniazda, które są dopuszczone do użytku w ADR/GGVS towary niebezpieczne. Wtyczki i gniazda herth+buss nadają się zarówno do samochodów osobowych i ciężarowych, jak również do maszyn rolniczych i budowlanych. Dopasowanie: uniwersalne dopasowanie.
MarkaHerth+Buss #ad
ProducentHerth+Buss #ad
Wysokość2.6
Długość4.8
Waga0
Szerokość2.36
Numer części51305138
Model51305138
Gwarancja2 lata gwarancji producenta

6. SPARKMOTO

#ad

W zestawie zielona osłona parkingowa, 12 V, wodoszczelna, z akcesoriami montażowymi, 13-biegunowa wtyczka do przyczepy kempingowej klasyczna, SPARKMOTO 13-biegunowa wtyczka do przyczepy i 13-biegunowe gniazdo do przyczepy

#ad
SPARKMOTO #ad - Obsługa klienta jako niezawodna marka sparkmoto stara się oferować swoim klientom idealne produkty i przyjemne wrażenia z zakupów. Prawdziwe rzeczy oferujemy kompletne akcesoria do instalacji gniazdek przyczepowych, o wysokiej wytrzymałości nylonowa obudowa, specjalne zaciski śrubowe z niklowanego mosiądzu zapobiegają rdzewieniu i korozji, trwała, która w przypadku złej jazdy jest trudna do złamania lub uszkodzenia, dłuższa żywotność.

Zastosowanie to gniazdo do przyczepy jest używane do połączeń elektrycznych między pojazdem a przyczepą lub przyczepą kempingową z siecią pokładową 12 V, bagażników rowerowych, przyczep kempingowych, ciężarówek, przyczep, haków holowniczych, samochodów dostawczych, traktorów, aby przesyłać elektroniczny sygnał świetlny z samochodu do przyczepy. Standardowa. Standard europejski - od ponad 17 lat markowa holding marki sparkmoto działa w dziedzinie części zamiennych do samochodów i gniazdek do pojazdów europejskich i brytyjskich.

Pełny asortyment jako marka fabryczna oferujemy pełną paletę 3-biegunowych wtyczek traktorowych, testery do przyczepy, przedłużacz do przyczepy, 7-biegunowe 13-biegunowe gniazdo wtykowe, adapter do przyczepy, lampy ostrzegawcze LED. Jeśli z jakiegoś powodu nie jesteś z nami zadowolony, nie wahaj się z nami skontaktować, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to tylko możliwe. Wszystkie nasze produkty spełniają dopuszczenie CE, RoHS i odpowiadają ISO 11446 DIN 72570 Nadaje się do samochodów, przyczep kempingowych.
MarkaSPARKMOTO #ad
ProducentSPARKMOTO #ad
Wysokość0
Długość0
Waga0.73
Szerokość0
Numer częściSK1302A
ModelSK1302A

7. Kundorf

#ad

13-biegunowe gniazdko z wyłączeniem tylnych świateł przeciwmgielnych, Kundorf Wtyczka do przyczepy, adapter z przyłączem śrubowym, przyłącze do przyczep kempingowych i kamperów gniazdko 13-pinowe,

#ad
Kundorf #ad - W każdą pogodę zasilaj bagażnik rowerowy, przyczepę kempingową lub transporter koni – instalacja gniazda adaptera przyczepy samochodowej za pomocą trzech śrub wtykowych – dzięki trzem otworom można natychmiast dokręcić 13-biegunowy buk wtyczki samochodowej.

Możesz użyć naszego gniazda adaptera i upewnić się, że istnieje funkcja automatycznego wyłączania przyłącza przyczepy. Atwa instalacja: łatwa obsługa, nie wymaga narzędzi, wystarczy kilka minut. Tuleja przyczepy na traktorze oddziela tylne światła przeciwmgielne. Może być stosowany w samochodach osobowych, ciężarowych lub domach mobilnych – ocynkowane styki miedziane zapewniają optymalną przewodność. 1 x 13-biegunowa wtyczka adaptera ze stabilnego, wytrzymałego tworzywa sztucznego, ze stabilną sprężyną ochronną, odporna na zachlapanie wodą, odporna na promieniowanie UV.
MarkaKundorf #ad
ProducentKundorf #ad
Numer częściKBB1ZYJ77DE1
ModelKBB1ZYJ77DE1

8. AOJO

#ad

Wstępnie okablowany przewód samochodowy, wodoszczelne gniazdo haka holowniczego, 13-żyłowy, AOJO 13-biegunowe gniazdo do przyczepy z kablem 2 m, wiązka kabli

#ad
AOJO #ad - Odporny na warunki atmosferyczne: 13-biegunowe gniazdo haka holowniczego jest wyposażone w wodoszczelną uszczelkę i klapę ochronną, aby zapobiec przedostawaniu się kurzu i wilgoci.

Zakres dostawy: 1 x 13-biegunowe metalowe gniazdo do przyczepy, 3 x śruby/nakrętki, 3 x opaski kablowe, 7 x zaczepy do szybkiego łączenia. Atwa instalacja: dzięki wstępnie okablowanemu kablowi 13-żyłowemu o długości 2 m i wyposażeniu w szablon do okablowania znacznie poprawisz wydajność. Wysoka jakość – odlew aluminiowy: 13-biegunowe metalowe gniazdo do przyczepy z kablem, może pozostać na stałe w pojeździe.

Doskonała przewodność: dzięki zastosowaniu wysokiej jakości miedzianych kołków rdzeniowych można zapewnić stabilne połączenia elektryczne do oświetlenia przyczep osobowych światła hamowania, światła przeciwmgielne, światła cofania, kierunkowskazy, światła postojowe, oświetlenie tablicy rejestracyjnej.
MarkaAOJO #ad
ProducentAOJO #ad
Numer częściAJ-3007KS
ModelAJ-3007KS

9. BEIJISTAR

#ad

BEIJISTAR Gniazdko do przyczepy, z gumową uszczelką, 13-biegunowe gniazdko do przyczepy samochodowej, 13-biegunowe, 12 V, zgodne z normą ISO 11446, wodoszczelne 13-biegunowe gniazdo do przyczepy

#ad
BEIJISTAR #ad - Zaproponujemy Ci rozwiązanie tak szybko, jak to możliwe. Obsługa klienta – produkt do sprzedaży firmy beijistar, oferujemy przyjazną obsługę klienta. Obudowa z tworzywa sztucznego zapobiega rdzy lub korozji. Norma europejska – posiadany europejski certyfikat ce, przyczepy kempingowe, ciężarówki, zastosowanie do europejskiego systemu okablowania, zapewniają przyłącza do kierunkowskazów, RV itd.

Takich jak przyczepy, świateł bocznych, ROHS, świateł hamowania i reflektorów przeciwmgielnych. Wodoszczelna konstrukcja – to 13-biegunowe gniazdo do przyczepy z wysokiej jakości tworzywa sztucznego i mosiężnych kołków z wytrzymałej obudowy i wodoodpornego materiału, który nadaje się na każdą pogodę i każdą drogę.

Jeśli z jakiegoś powodu nie jesteś w pełni zadowolony z produktu, prosimy o kontakt. Gniazdko do przyczepy 13-biegunowe – 12 v 13-biegunowe gniazdo do przyczepy, zapewnia stabilne połączenie transmisji sygnału między pojazdami a przyczepą, przyczepą kempingową itd. Atwa instalacja – konstrukcja typu Plug and Play, podłącz gniazdko zgodnie z konfiguracją okablowania.
MarkaBEIJISTAR #ad
ProducentBEIJISTAR #ad
Numer częściBEIJISTAR
ModelBEIJISTAR

10. Hella

#ad

Wtyczka HELLA

#ad
Hella #ad - Jakość oEM. Obciążalność przy 12 V: 16 A. Atwy montaż. 13-biegunowy system wtykowy zgodny z ISO 11 446.
MarkaHella #ad
ProducentHella KGaA Hueck & Co. #ad
Wysokość2.95
Długość3.62
Waga0.17
Szerokość2.95
Numer części8JA 005 951-001
Model8JA 005 951-001